0

تنظیمات قالب

آموزش B4A - نصب ابزارها

رایگان
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 0.00 (0 رای)
کد محصول
b4a1
بازدید
741
تولید کننده
سال تولید
1397
مجموعه
حجم فایل
31.6 مگابایت
دانلود رایگان
آموزش B4A - نصب ابزارها

توضیحات

انشاء الله و به یاری خداوند متعال قرار است در این دوره آموزشی از سایت itlearning.ir شما رو با زبان برنامه نویسی بیسیک در محیط بیسیک فور اندروید آشنا کنم . البته زبانهای دیگری نیز برای برنامه نویسی اندروید وجود دارد مثل زبان سی شارپ در محیط ویژوال استادیو ، زبان جاوا در محیط اندروید استادیو

اما چرا بیسیک فور اندروید ؟

بیسیک فور اندروید یک محیط برنامه نویسی است که شما در اونجا کدها رو به زبان بیسیک می نویسید و برای گوشیهای اندروید خروجی می گیرید.

زبان بیسیک یک زبان خیلی ساده برای یادگیری است. خیلی از مباحث پیچیده رو حذف کرده و از اون طرف کدها خیلی خوانا و سریع هستند برای نوشتن . یعنی شما می توانید خیلی سریع اونها رو یاد بگیرید .

شما در بیسیک فور اندروید به زبان بیسیک کدها رو می نویسید و این برنامه به عنوان یک کامپایلر اون رو تبدیل می کنه به کدهای جاوا ، چرا که همانطور که می دونید گوشیهای اندروید با زبان جاوا برنامه نویسی می شوند .

یادگیری زبان جاوا به خاطر مباحث خاص شیء گرایی ، هم زمان بیشتری رو می خواهد و هم سخت تر است . اما زبان بیسیک این طور نیست . از جمله مزایای محیط برنامه نویسی بیسیک فور اندروید این است که در آن همان قدرت و سرعت جاوا را بعلاوه سادگی در یادگیری و همچنین سرعت کد نویسی داریم .

message نظرات شما

اضافه کردن نظر

عبارت امنیتی
کد امنیتی تازه سازی

محصولات مرتبط